(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

wtorek, 15 listopada 2016

BIG BLOXX KLOCKI NA MIARĘ!

No chyba tego gościa to nie sposób nie lubić :-) Ja przynajmniej z największą chęcią pocerowałbym z nim skarpety dla blondyny albo napił się herbatki z samowara!A Wy?

Aktualnie do zaprezentowania są tu dwa zestawy Masza i słoneczniki i ogród misia. Wszystkie te wspaniałości oferuje nam marka Big Bloxx. No i co za tym idzie dobra marka dobry produkt tylko cena kiepska :-). Ale czego to nie jesteśmy zrobić dla uśmiechu naszych kochanych pociech? Otóż warto i nie dlatego żeby te klocki były trwałe- choć są, nie dlatego żeby miały fajne kształty- choć mają, nie dlatego żeby miała miłe kolory - choć mają i nawet nie dlatego żeby była w nich figurka Maszy bądź Niedzwiedzia - a czasem jest !Nie - one są super bo dają się idealnie połączyć z lego duplo! A to już dla mnie jest super! Kto nie ma lego ręką do góry? Ale jak kupisz klocki Z Big Bloxa to masz do przodu bo po pierwsze możesz je złączyć z tymi lego co masz w domu , a po drugie masza będzie mogła bawić się z koparkami, zwierzątkami i innym i bajerami z lego . To dla mnie największy atut tych klocków no poza fajnym kształtem i figurkami postaci z bajki oczywiście :-) Namawiam Was do zakupu bo to bardzo fajny prezent jest ! I łączcie mądrze zestawy :-) Co cóż warta Masza bez Misia??
PRODUCENT: SIMBA TOYS
MARKA: BIG BLOXX
SERIA:  MASHA & THE BEAR
PRODUKT: MISHAS GARDEN
                MASHAS SANFLOWERS
CENA:  90 Zł
              20 zł
WIEK : 3-6 LAT