(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

niedziela, 8 grudnia 2013

KONKURS FOTOGRAFICZNY-MINKI MOJEJ DZIECINKI Z FOTO -NAGRODAMI!

Moi Kochani, Mikołaj już po woli wraca do Laponii, a Gwiazdka Bożonarodzeniowa powoli zaczyna wznosić się na niebie.A ja mam do rozdania jeszcze 12 super prezentów! Pomyślałam więc o konkursie, a co!Będziemy sobie wspominać....minki naszych milusińskich.Dzieciaczki mają zawsze cudowne te buziaki, a zdjęcia zawalają nasze aparaty,telefony,albumy i komputery, pora się nimi pochwalić :-)

ABY SIĘ DOBRZE BAWIĆ MUSICIE:
-Konkurs trwać będzie 12 dni, od 09.-20.12.2013- czyli jutro startujemy!

-Udział może w nim wziąść każdy kto tylko posiada jakiekolwiek fotografie swoich dzieci.

-Należy skopiować na swojego bloga baner promujący konkurs, oczywiście jedynie na czas wyzwania.Robimy to klikając na niego z wybraniem funkcji Kopiuj-Wklej,jeśli nie masz bloga musisz w dniu w którym bierzesz udział w konkursie udostępnić na fb baner promujący konkurs.

-Potem musicie przyłączyć się do bloga jako członkowie bądź za pomocą platformy Google+ jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

-Możecie codziennie wysłać po jednym zdjęciu każdej z Waszych pociech, które będzie odpowiadało na wybraną minkę:

LISTA MINEK:
08.12.-minka zimowa
09.12.-minka zaczytana
10.12.-minka wielkanocna 
11.12.-minka z zaskoczenia
12.12.-minka dla mamusi
13.12.-minka podczas zabawy
14.12.-minka wakacyjna
15.12.-minka urodzinowa
16.12.-minka kolorowa
17.12.-minka łasucha
18.12.-minka śpiocha
19.12.-minka świąteczna

Zdjęcia mogą być z każdego okresu ,od noworodka do chwili obecnej, ważne tylko aby interpretowały zadaną minkę, miały dosyć dobrą rozdzielczość i były kolorowe! Ze względu na specyfikę konkursu wzięcie udziału w nim jest równoznaczne z pozwoleniem na wykorzystanie wizerunku waszego robaczka na blogu.

- Wybrane zdjęcie musimy wgrać na post za pomocą pomocą inlinkz ,naciskając pod każdym postem niebieski przycisk.Jeśli macie bloga koniecznie podajcie link do niego.


-Pamiętajcie że zawsze możecie dać komentarz do zgłoszonych zdjęć

-Zdjęcia można wgrywać do godziny 23:00 każdego dnia.


- Z  nadesłanych zdjęć codziennie wybieram jedną zwycięską minkę, tak więc macie min.. 12 szans na wygraną!


- 12 wybranych minek zostanie nagrodzonych wielka torbą  foto-gadżetów w tym specialnym kalendarzem na rok 2014 ze zwycięzcami.


-Prezenty zostaną rozesłane najszybciej jak się da, czyli myślę że przed sylwestrem.


SERDECZNIE ZAPRASZAM  DO ZABAWY :-) PRZEGLĄDANIA ALBUMÓW, PŁYT I KART W APARATACH :-) 12 MIEJSC W KALENDRZU CZEKA I NIE TYLKO DO ROZDANIA!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz