(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

niedziela, 31 sierpnia 2014

10 RAZY NA TAK -JAK NAJBARDZIEJ...

Są takie rzeczy , takie sytuacje, które mnie bezgranicznie dobijają- chore dzieci! Wiele jestem w stanie znieść , ale nie chorobę u dziecka! Nie jestem w stanie takiemu robakowi popatrzeć prosto w oczy, bo jest mi po prostu wstyd , że ja mam problemy z dupy , a on nawet nie przeżył połowy moich lat, a już na jego ciele taki trud, taki wysiłek! Nie umiem chyba tego opisać co mną targa gdy widzę chore dzieci , bo to nie litość czy współczucie - to bezgraniczna wściekłość-wściekłość na taką straszną niesprawiedliwość! Ale te straszne momenty , to ledwie słyszalne wołanie o pomoc, ma sens, i dziś jestem świadkiem i uczestnikiem takiego cudu - cudu chęci do życia ,cudu okazania swojego starego serca małemu które musi urosnąć.......Olek Stadło to chłopiec który potrzebuje Nas, bo tylko mając serce możesz się nim dzielić!


 Śmieszne, bo pisze blogerzy dla Olka a to guzik prawda to Olek dla nas bardziej robi coś wielkiego - uczy Nas miłości! To dziecko ma 2 lata  i nigdy nie zrobi połowy tych wszystkich bzdur, które robimy My, bo jego serduszko , które w połowie nie urosło prawidłowo nigdy mu na to nie pozwoli!

 Dlaczego więc Olek musi jechać do Munster i wyleczyć swoje serduszko?

-1 bo musi poznać masę ludzi , którzy dziś mu chcą pomóc
-2 bo jeśli mu się uda , udowodni światu, że miłość jest najważniejsza
-3 bo w przedszkolu czekają na niego wielkie pudła z zabawkami
-4 bo jakiś mały szczeniak potrzebuje właściciela
-5 bo musi wybudować domek na drzewie ze swoim tatą
-6 bo jego mama chce zobaczyć, jak będzie pisał maturę
-7 bo jego dziewczyna czeka na pierwszy pocałunek
-8 bo nie wyobijał się jeszcze na torze gokardowym
-9 bo musi zobaczyć listę przyjęć na studia ze swoim nazwiskiem
-10 bo jego dzieci muszą go zobaczyć


Pomóżcie temu dziecku, napiszcie swoje dziesięć powodów , dla których musi żyć, opublikujcie na blogu, FB i gdzie tylko możecie - URATUJMY TO SERCE RAZEM!Aby się dowiedzieć co i jak , klikajcie:
http://www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/1614 
https://www.facebook.com/OlekSpadlo?fref=ts 
https://www.facebook.com/events/525880400877026/?fref=ts