(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

wtorek, 14 listopada 2017

TO JEST KARTA DLA QURIERA ŚWIĄTECZNEGO...............................
     Robię to po raz pierwszy w życiu, ale czego nie robi człowiek, którego duma rozpiera. Zobaczcie film a potem opowiem Wam o wspaniałej Akcji Qurierowi pomagacze.


Otóż ja i moi podopieczni ze Stowarzyszenia Rodzice Dzieciom i Szkole postanowiliśmy uczestniczyć we wspaniałej Akcji organizowanej przez fundacje Przyjaciółka LINK TU. Akcja  w tym roku polegała na przygotowaniu filmu zawierającego opowieść jak maluchy pomagają . My zanim nabraliśmy sił w żagle to nakręciliśmy filmik jak maluchy zapraszają Quriera :-) Wspaniała zabawa. Udział w Akcji Quriera Świątecznego jest skierowany do dzieci ze świetlic, stowarzyszeń, i innych założeń skupiających maluchy wymagające wsparcia i pomocy . Dzieci przygotowują filmik , następnie po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu  rysują prace plastyczne z upragnionym prezentem a Mikołaj przysyła Quriera Świątecznego który dostarcza pełną górę pięknie zapakowanych prezentów na imprezę świąteczną którą organizują rodzice czy opiekunowie.Miejmy nadzieję że radości nie będzie końca :-) NAM udało się zgłosić 42 dzieciaczki, więc moja radość jest tym większa że 42 buzie dostaną wymarzone prezenty! SPRYTNA MAMA ŚWIĘTUJE :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz