(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

poniedziałek, 8 września 2014

NIEDZIELNY OBIAD Z TWORZYWA

Czas kiedy matka ma małe nieporadne dziecię , błogo tulące się do niej bardzo szybko mija ! I życie z dnia na dzień nabiera tempa.Jeszcze nie tak dawno usiłowałam swoje młode oduczyć korzystania ze smoczka, siadania na nocniku a już dziś , patrzcie Państwo Zośka zaprosiła mamę na niedzielny obiad! Wiem, ja też czasem zasypiając zastanawiam się ja to będzie kiedyś jak ona dorośnie, jak się będzie ubierać , jakiej muzyki słuchać , jaki pierwszy zakalce upiecze ! Ale Zośka zaskoczyłam mnie szybciej niż zdążyłam sobie to wyobrazić! Zapraszam więc wszystkich na niedzielny obiad.

-" Mama odż mniam mniam i ciuciu"
- No jasne, Zosiu już mama idzie.
Otwieram drzwi do królestwa księżniczki a tam...........
  
 Na pierwsze danie smażony pomidor z z listkiem sałaty lub czosnek z pieczarką , do tego aromatyczna herbatka, i jakiś tościk.

Kuchenka w pełnej gotowości.
 
 Przygotowania do deseru, Zosia zaraz zapiecze babeczki ze świeczkami włącznie !

 


 Piciu dla tatusia , który zachował się mało elegancko wypijając cały kubek herbaty do swojego dania głównego jakim był czosnek!

 Moje dzisiejsze danie główne ....... bez sosiku Wiadomo kto naczynia umyje....


 Gorące babeczki , sama pycha!


Na wyposażeniu kuchni mamy zestaw Wader LINK, Zestaw Smiki  LINK, Babeczki Mellisa & Dough LINK , Kuchnia Smoby LINK, Warzywa z Ikea LINK