(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

piątek, 14 lutego 2014

KOCHAM SŁODKIE, WIĘC ONLYHOPE W CZEKOLADKACH!- KONKURS WALENTYNKOWY

Umiem się przyznać do błędu , czasem! Nie jestem zwolennikiem obchodzenia Walentynek , ale słodkie pralinki wręcz kocham!Więc jak to zrobić, żeby zawsze mieć przy sobie coś słodkiego, a nie przytyć jak słoń w ciąży?? Oczywiście znalazłam bardzo sprytne rozwiązanie ONLYHOPE, kliknijcie w linka żeby zobaczyć o czym mowa!

Proponuję Wam konkurs razem z Moniką!Obie kochamy słodkie , ja je jem , Mika tworzy! A że obie nie przepadamy za naiwnością to nasz konkurs walentynkowy będzie na poziomie i bez czerwonego !ZADANIE KONKURSOWE:
'"napisz jaka Twoim zdaniem powinna być najsłodsza i najdelikatniejsza pralinka "
Opisz smak, lub fakturę , pudełko co chcesz, liczy się kreatywność!ZASADY:
1. Polubić fanpages Moniki LINK TU
2. Być  lub zostać członkiem bloga SPRYTNAMAMABLOG
3.Udostępnić informacje o konkursie wklejajc na bloga lub na fb powyższy , niebieski baner Onlyhope
3.Napisać w komentarzu swoja propozycję, oraz imię np. Ania, "białe pudełeczko w środku wiórki ze złota a miedzy niki biała pralinka z lawendowym wnętrzem"
4.Konkurs trwa od momentu ukazania się postu do 18.02 czyli środy do godziny 24:00
5. Każdego dnia  ukazuje się nowy post o konkursie i można składać nowe propozycje, i codzinnie jeden wisiorek do wygrania !


NO I NAGRODY:
                               5 WISIORKÓW Z NAJSŁODSZĄ I NAJDELIKATNIEJSZĄ

 

RAZEM Z MONIKĄ CHCEMY OBDAROWAĆ 5 NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH POMYSŁÓW TAKIM OTO WALENTYNKOWYM SŁODZIAKIEM!!CO WY NA TO??

CZEKAMY NA PROPOZYCJE!