(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

piątek, 14 listopada 2014

KUCHENKA FISHER PRICE- CZY TO SPALONY POMYSŁ?

Otóż mamy , a co, w naszym  zasobie sprzęt grająco, śpiewająco, pichcący.Bardzo fajna zabawka dla dziecka do 1 roku życia. Jest akurat takiej wysokości, że siedzący maluch ma wszystko na wysokości swoich oczek - czyli np. jedyną półkę w lodówce jaka tam jest :-) Z ta lodówką to też fajnie bo kurcze - kuchnia kompleksowa- kran , palniki, piekarnik, okno, włącznik światła, kosz na śmieci i lodówka :-) Trochę paradoks że śmieci z kosza lądują w dolnym koszyku tejże lodówki ,ale sprawami segregacji odpadów zajmować się będziemy po 5 roku życia!Jest trochę gadżetów patelnia, łyżeczka, mleczko , dżemik , marcheweczka,także jest czym poszaleć.Można taką kuchenkę obśliniać do woli, bo przecież to tylko tworzywo, więc zarazki schodzą z niego jak ze mnie płaszcze!Może posłużyć jako podpora, bo jak się ma już rok to  kombinactwo się uaktywnia, i można próbować wstawać opierając się o nasz gadżet !


Tryby - kuchenka uczy wydając proste polecenia czy komentarze - np. światło wyłączone , światło włączone , mówi po angielsku, no i jeszcze tryb zabawy - wtedy naśladuje odgłosy wydobywające się z bardziej tradycyjnych kuchni :-)

ZALETY:

- baterie jak zwykle niezniszczalne
- bardzo energetyzująco palące w oczy kolory
- super pomysł na złożenie tej zabawki -mały prostokącik a cała kuchnia nasza
- 3 tryby potrafią naprawdę dużo: nauczyć pewnych kwestii jak np;Po co jest kran? I pośpiewać, i po angielsku
- bardzo dobre materiały -  drugie i trzecie i piąte dziecko spokojnie może się bawić zabawką