(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

czwartek, 11 grudnia 2014

OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ ! TE NACZYNKA NIGDY Z TEGO POKOJU NIE WYJDĄ MAMA!

No ileż można? A można! W tym domu waderowskie naczynia nie wychodzą z mody! I choć czasem mam dość , cierpliwie znoszę wszystkie zaproszenia córki na herbatkę , soczek, obiadek, pomidorka z garnka , dziubdziam widelcem , chwalę i skrupulatnie przyjmuję zaproszenia na kolejną imprezkę!
Naczynka są naprawdę solidne i mają fajne kolory, sztućce bardzo ergonomicznie wykonane pozwalają maluchowi swobodnie manewrować. To też fajna forma nauki jedzenia , zanim damy maluchowi do ręki mocniejszy asortyment!Jeśli chcecie zobaczyć jak naczynka wyglądają w akcji to kliknijcie TU.  Nie wiem kto , ale go chwalę za pomysł odkręcanego dna dzbanka- bo nie wiem czy Wy macie jakieś pojęcie z czego można zrobić soczek - nawet z klocków jak są pod ręką! A wydobyć je potem ze środka nie zawsze byłoby łatwo. Ogólnie estetyka mnie zauroczyła , trochę duże , trochę toporne jak to Wader ma w zwyczaju , ale przez to całkiem praktyczne , ergonomiczne i trzeba bardzo się postarać żeby takie zabawki uległy zniszczeniu!

PRODUCENT : WADER
SERIA :Party World
CENA: 30 zł
WIEK: od 1,5 roku