(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-47068289-1', 'sprytnamamablog.blogspot.com'); ga('send', 'pageview');

środa, 15 stycznia 2014

KSIĄŻECZKA ZGADYWANKA- I KTO POLICZY TRZY GŁUPIUTKIE ŚWINKI?

Jest takie powiedzenie - małe a cieszy- tak się cieszy Zosia z tej książeczki. Ale według mnie firma Fisher Price w tym produkcie to pojechała na całego, za sam marketing tu chyba jest tak cena wystrzelona w kosmos. Wszak ta oto książeczka ma 3 kartki do tego plastikowy uchwyt na wygodne przenoszenie i duży świecący przycisk jako słoneczko co gra i śpiewa!Jest też oczywiście wyłącznik głośności urządzenia, 4 kolory tworzywa, i pięć papierowych naklejek na rzekome kartki książeczki z charakterystyczną grafiką firmy! Czy to dużo czy mało jak na zabawkę i czy warto wydać 52 zł za taki bajer?

Według mnie nie warto! Ale powiedzmy sobie szczerze to jest zabawka typu- idealna na prezent-! Ty tego dziecku nie kupisz bo nie jest warta swej ceny, ale jak ją dziecko dostanie od kogoś to cieszysz się jak głupia bo mimo wszystko i cieszy oko, i cieszy ucho i Twój portfel i dziecko! My ją właśnie dostaliśmy w prezencie i był to udany prezent!

Co robi książeczka Liczy i wydaje odgłosy zwierząt!Gdy jest zamknięta a wciśniesz słoneczko usłyszysz tekst piosenki zachęcającej do liczenia.Strona pierwsza liczymy krówkę i kaczuszki i za każdym dotknięciem słoneczka słyszysz kolejny tekst  aż do usłyszenia końcowej melodyjki, potem przechodzimy na dalsze strony, liczymy  świnki i owieczki i też jest tu odpowiednio zaprogramowane 5 tekstów i KONIEC KSIĄŻECZKI! No jak dla mnie troszkę mało za cenę sugerowaną , ale naprawdę jako prezent dla dziecka do 1,5 roku to super zabawka, podkreślmy jako prezent  i nie Wy go kupujecie swojemu dziecku a np. babcia!